Penzion Relax

Penzion

Penzion RELAX (dříve Malý Šemerink klimatické lázně) byl kdysi proslaveným letoviskem, ležícím v lesích u dnešního nádraží Chřibská, asi 2km severovýchodně od Horní Chřibské mezi Národním parkem Českosaské Švýcarsko a Lužickými horami. Penzion Relax nabízí ubytovací kapacitu 70 míst.

Vybavení a služby

První budova slouží k ubytování, kde se nachází také sauna, ve druhé budově je zázemí jídelny, restaurace s možností wifi připojení, školící místnost s kapacitou 40 osob, herna, biliard, stolní fotbálek, el. šipky. Na venkovní ploše je zřízeno dětské hřiště, víceúčelové hřiště( nohejbal,volejbal,tenis) s umělým povrchem, odstavná plocha na parkování vozidel a také plocha na grilování, altánek, vinný sklípek / pivnice.

Celková ubytovací kapacita objektu je 70 míst, z toho 11 dvoulůžkových, 5 třílůžkových a 6 pokojů čtyřlůžkových, 1x pokoj 5lůžkový a 1x 7lůžkový apartmá. Přistýlka je možná. Umístění je vhodné pro školy v přírodě, letní tábory a ozdravné pobyty, konání svateb, pořádání rodinných oslav, setkání třídních srazů. Krásné a klidné místo pro uklidňující RELAX.

Pobyt s domácím zvířetem je možný za poplatek 150,- Kč/ den.

Pro sportovně založené klienty nabízíme multifunkční hřiště s umělou plochou pro sporty: tenis, volejbal, nohejbal, minifotbal.

Vybavení areálu a ubytovacího zařízení: 

Bar, Dětský koutek, Internet, Možnost grilování, Možnost plné penze, Možnost polopenze, Snídaně. 

Možnostpořádat svatby, semináře, Možnost školení, Možnost snídaně,Restaurace, Salonek, Satelit, Sauna, Společenská místnost s
TV, Uzavřené parkoviště, WIFI připojení k internetu - Restaurace, Zahrada s fontánami, sochami a jezírkem,  s ovečkami Romanovky.

Vybavení objektu: restaurace s barem, jídelna, kavárna, vinárna, vinný/pivní sklep, společenská místnost s televizí a satelitem, recepce, rádio, televize.

Restaurace a bar - WIFi připojení k internetu, celodenní stravování, snídaně formou švédských stolů a dále možný výběr z jídelního lístku.

Zázemí pro sportovce - úschovna kol, stojany pro kolaře, lyžárna.

Společenská místnost - el. šipky, biliard, stolní fotbálek, dětský koutek, knihovnička.

Multifunkční hřiště pro sportovce: fotbal, badminton, tenisový kurt, volejbal, nohejbal, petangue.

Parkoviště - soukromé uzavřené a monitorované parkoviště.

Vybavení pokojů -  sociální zařízení ( umyvadlo, wc, sprcha ), lampičky, televize, střední ručníky s mýdlem, skříně se stolem a křeslem

Vybavení pro děti: dětská jídelní stolička, dětská postýlka, dětský koutek, venkovní dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou.

Welness - sauna s sprchovým koutem, relaxační místnost v penzionu, plánujeme fitness a více možností welness.

Společenské, vzdělávací a firemní zázemí: konferenční místnost s kapacitou 40 osob, počítačová místnost, WIFI připojení k internetu, projekční plátno, pin stěna, Flip–Chart, overhead projektor, barevný televizor, telefax, fotokopírka, psací potřeby, folie, papír, zatemnění
Možnosti zahrady a areálu: podium – altánek pro společenské akce, oplocená parkově upravená zahrada se sochami a fontánami, ohniště s výhledem na  jezírko, letní terasa, louka na slunění, pergola s grilem, ohniště, grilovací altán.

Zvířata v areálu -  možnost shlédnutí oveček – chov ovce Romanovky.

 

Doporučujeme pro rodiny s dětmi, pobyty žáků, seniorů, konání svateb, teambuildingů, škol v přírodě, vhodné pro společenské akce, rodinné oslavy, třídní srazy a životní jubilea.

V ceně ubytování zahrnuto:  ložní prádlo, závěrečný úklid a DPH. V ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky obci cca 13 Kč / osoba / noc. ( cena poplatku je určena dle daného měsíce)

Stravování: 

Ano - snídaně, více v rámci stravování domluva na místě. Restaurace je pocelý den otevřena - obědy, deserty a večeře.

Ubytování:

Check - in: od 15:00 do 20:00

Check – out: od 8:00 do 10:00

 

Web: http://www.penzionrelax.cz

Facebook: https://www.facebook.com/penzionrelaxcz/

Twitter: https://twitter.com/PenzionRelax

Googleplus: https://plus.google.com/u/0/107234918032913447168

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bar, Dětský koutek, Internet, Možnost grilování, Možnost plné penze, Možnost polopenze, Možnost pořádat semináře, Možnost školení, Možnost snídaně, Restaurace, Salonek, Satelit, Sauna, Společenská místnost s TV, Uzavřené parkoviště, WIFI připojení k internetu, Zahrada

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: dvoulůžkový 11 2   450 Kč / Za osobu
Vybavení:Sprcha na pokoji, WC na pokoji
Pokoj: třílůžkový 5 3   450 Kč / Za osobu
Vybavení:Sprcha na pokoji, WC na pokoji
Pokoj: čtyřlůžkový 4 4   450 Kč / Za osobu
Vybavení:Sprcha na pokoji, WC na pokoji
Pokoj: pětilůžkový 3 5   450 Kč / Za osobu
Pokoj: šesti, sedmilůžkový 1 7   450 Kč / Za osobu
Vybavení:Sprcha na pokoji, WC na pokoji
Pokoj: jednolůžkový 1 1   650 Kč / Za osobu

Podrobné informace o ceně: 

Placení: Poplatek navíc 50Kč v případě ubytování na 1noc.

Stravování: 

Ano

Domácí zvířata: 

Ano

Doprava: 

Autobus, Vlak

Místo: 

Penzion Relax

Rybniště 155, 407 51, Rybniště , Česká republika

Kontaktní informace

Telefon: 

E-mail: