Na Bělidle

Penzion

Samotný název pensionu „Na Bělidle“ dává tušit, čemu objekt v době svého vzniku a ještě dlouho potom sloužil. V době industrializace Českokamenického panství Kinských byla textilní výroba soustředěna do Krásné Lípy a jejího okolí.

Penzion

Celková kapacita 33 (5 přistýlek) lůžek ve 12 pokojích, 7 pokojů dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 pětilůžkový (2 místnosti). Součástí je  společenská místnost  s kapacitou cca 45 míst a salónek s kapacitou 16 míst. Kuchyň je vybavená lednicemi, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou,  kávovarem, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím a veškerými základními kuchyňskými potřebami.

Kyjovská stodola u Bělidla

 Je jedinečným ubytováním v Českém Švýcarsku. Z 18. století si zachovala původní dobovou atmosféru a díky rekonstrukci dosáhla čistého, útulného vzhledu.  Kapacita 7 lůžek + 2 přistýlky (rozkládací pohovka), cca 140 m² obytné plochy.

Domek u Bělidla

 Zrekonstruovaný domek, 6 lůžek s možností dalších 2 přistýlek (rozkládací pohovka).

Ubytovat se lze i se svými zvířecími kamarády (psy, kočky, králíčci, papoušci a další). Parkování je přímo v areálu, k dispozici je úschovna kol a zdarma připojení k internetu.Celý penzion je nekuřácký. K ubytování lze přiobjednat snídani.

Aktuální ceník najdete zde

Vybavení ubyt. zařízení: 

Dětské hřiště, Nekuřácké prostředí, Ohniště, Parkoviště bez uzavření, Salonek, Úschovna kol a lyží, Vybavená kuchyňka, WIFI připojení k internetu, Zahrada

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: dvoulůžkový 7 14 (5) 350 Kč /  
Poznámky:
cena "od" osoba/noc
Pokoj: třílůžkový 2 6   350 Kč /  
Pokoj: čtyřlůžkový 2 8   350 Kč /  
Pokoj: pětilůžkový 1 5   350 Kč /  
Chalupa: šestilůžkový "Domek" 1 6 (2) 1.950 Kč /  
Poznámky:
cena za celý objekt (1 den)
Chalupa: sedmilůžkový "Stodola" 1 7 (2) 2.400 Kč /  
Poznámky:
cena za celý objekt (1 den)

Stravování: 

Ano

Domácí zvířata: 

Ano

Doprava: 

Autobus

Místo: 

Okolní restaurace: