Dům Českého Švýcarska

Apartmán Penzion

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s kuchyňským koutem a vlastním soc. zařízením, které se nacházejí v podkroví. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje a 1 dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek (rozkládací pohovka).

Příjezd/Check-in od 14.00 hod

Odjezd/Check-out do 10.00 hod. 

Platba dle dohody převodem nebo kartou či v hotovosti při příjezdu.

Rezervace ubytování přes web/telefon: K potvrzení rezervace je nutné uhradit 10% z celkové částky za ubytování. Částka je splatná bankovním převodem do 3 dnů (bez nároku na refundaci).

 

Vybavení ubyt. zařízení: 

Bezbariérový přístup, Internet, K dispozici PC s internetem, Lednice, Možnost platby kartou, Možnost pořádat semináře, Možnost školení, Nekuřácké prostředí, Parkoviště bez uzavření, Personál hovořící anglicky, Personál hovořící německy, Prodej místních produktů, Prodej základních potravin, Půjčovna kol, Turistika, Ústřední topení, Vařič, Vybavená kuchyňka, WIFI připojení k internetu

Typy pokojů: 

Ubytovací místaMnožstvíLůžka
(Přistýlky)
Cena
Pokoj: dvoulůžkový 3 2   490 Kč / Min. za osobu
Poznámky:
Při obsazení obou lůžek cena za osobu od 490 Kč/noc, při obsazení pouze jednoho lůžka cena od 690 Kč/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko 0 Kč/noc. Dítě 3-15 let od 290 Kč/noc. Turistický poplatek 10 Kč/den/osoba.
Vybavení:Internet, Lednička, Sprcha na pokoji, Vařič, WC na pokoji
Pokoj: dvoulůžkový s přistýlkou 1 2 (2) 490 Kč / Min. za osobu
Poznámky:
Při obsazení obou lůžek cena za osobu od 490 Kč/noc, při obsazení pouze jednoho lůžka cena od 690 Kč/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko 0 Kč/noc. Dítě 3-15 let od 290 Kč/noc. Přistýlka od 290 Kč/noc. Turistický poplatek 10 Kč/den/osoba.
Vybavení:Internet, Lednička, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Sprcha na pokoji, Vařič, WC na pokoji

Stravování: 

Ne

Domácí zvířata: 

Ne

Doprava: 

Autobus, Vlak

Místo: 

Okolní restaurace: